Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych płytek zamkowych FORTELOCK, produkcji renomowanej czeskiej firmy FORTEMIX specjalizującej się w produkcji materiałów budowlanych przede wszystkim w branży posadzkarskiej!

Systemy posadzkowe Fortelock to specjalne wykładziny PCV, które stosowane są w mieszkaniach, garażach, pomieszczeniach handlowych, przemysłowych, targach meblowych, oraz salonach fitness!

Ze względu na dobrze przemyślany system zamków płyty Fortelock docenicie Państwo w szczególności ze względu na ich wytrzymałość na obciążenie i odporność na chemikalia, łatwą konserwację oraz szybki, łatwy montaż bez potrzeby specjalnego przygotowania pierwotnego podłoża! Tworząc oryginalną oraz efektowną posadzkę, którą można stworzyć bez pomocy specjalistycznej firmy!
Płyty zamkowe Fortelock posiadają międzynarodowo akceptowane certyfikaty wydane przez odpowiednie jednostki certyfikacji. Ważnym aspektem działania firmy jest również respektowanie środowiska naturalnego. Dlatego płyty mają w całości możliwość recyklingu, w produkcji powstaje minimum odpadów i emisji. Chronimy nasze środowisko także dla następnych pokoleń.

ZOBACZ PRZYKŁADY REALIZACJI

KONTAKT:

 

E -mail: 
fortelockkepno@gmail.com

 

 

+48506040905

pytania o specyfikację produktu, zastosowanie FORTELOCK i  pomoc w montażu

+48793140395

pytania o realizację zamówienia, indywidualna wycena oraz sporządzenie oferty